انسان‌ها از قدیم به پس‌انداز کردن اهمیت می‌داده‌اند. همیشه سعی می‌کردند برای تهیه‌ی کالا پول‌هایشان را در جایی ذخیره کنند و وقت نیاز از آن استفاده کنند. یکی از راه‌های پس‌انداز، جمع کردن پول در کوزه‌های سفالی و صندوقچه‌های فلزی بود. چون این ظرف‌ها را شبیه تصوراتشان از غول‌ها می‌ساختند، نامشان را غولک یا قلک گذاشتند.

طوطی هم با توجه به این پیشینه تصمیم گرفت برای تمرین مدیریت صحیح مالی و تشویق بچه‌ها به خرید کتاب با پس‌انداز خودشان، طرح «توتک» را اجرایی کند.

«توتک» هم نام قدیم طوطی است و هم به معنی گنجینه و صندوق پول. طوطی همین اسم را روی قلک‌های طوطی گذاشته است تا شما کتاب پس‌انداز کنید.

حالا این طرح چگونه اجرا می‌شود؟ پس از اینکه توتک را همراه با خرید کتاب‌های طوطی از وبگاه طوطی، فروشگاه انتشارات فاطمی و یا مدارس همراه طرح توتک تهیه کردید، تا نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران فرصت دارید که پولتان را برای خرید کتاب پس‌انداز کنید.

در نمایشگاه کتاب تهران؛ با توتک به غرفه‌ی طوطی، کتاب کودک و نوجوان انتشارات فاطمی، بیایید. ما توتک را باز می‌کنیم و به پس‌انداز شما ۲۰ درصد اضافه می‌کنیم و می‌توانید با پس‌اندازتان کتاب‌های طوطی را تهیه کنید.

این را هم بگوییم که هدیه‌ی تخفیف ۲۰+ درصد فقط در غرفه‌ی کتاب‌های طوطی شامل حال توتک‌های دربسته می‌شود، ‌پس قبل از همه‌جا با توتک پر از پول به طوطی سر بزنید.

در نمایشگاه کتاب تهران برای شما همراهان توتک برنامه‌های ویژه‌ای خواهیم داشت.

در ضمن اگر با برچسب #توتک_طوطی عکس‌ها و خاطره‌هایتان با توتک را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید، ما در وبگاه طوطی منتشر می‌کنیم و به شرکت‌کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا خواهیم کرد.

توتک‌نما

برچسب #توتک_طوطی

آبان ۱۳۹۸

داستان از کجا شروع شد؟

بهمن ۱۳۹۸

طوطی چه کرد؟

توتک یعنی چه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
خانه
دسته‌بندی
0
سبدخرید
حساب‌کاربری
جست‌وجو