🚚 ارسال رایگان خریدهای بیشتر از 150 هزار تومانحساب کاربری
yalda bipayan-min

یلدای امسال با یلداهای گذشته متفاوت است. شیوع بیماری کرونا آخرین یلدای قرن را تحت‌تأثیر قرار داده است و دورهمی‌های فرهنگی همه مجازی شده‌اند. ما نیز امسال به‌مناسبت پنج‌سالگی کتاب‌های طوطی، بخش کودک و نوجوان انتشارات فاطمی،‌ تصمیم گرفته‌ایم با «داستان‌های بی‌پایان» ضیافتی یلدایی برگزار کنیم.

قصه‌خوانی در شب یلدا از رسوم قدیمی ایرانیان برای گرامی‌داشت این آیین کهن است، بنابراین مسابقه‌ی بزرگ «یلدای بی‌پایان» را برای تشویق کودکان به قصه‌خوانی و قصه‌گویی و داستان‌نویسی طراحی کرده‌ایم.

هر کدام از کتاب‌های مجموعه‌ی پنج‌جلدی «داستان‌های بی‌پایان» نوشته‌ی احمد اکبرپور با تصویرگری مهناز سلیمان‌نژاد، یعنی «مهمان‌های ناخوانده»، «به دمم نگاه نکن!»،‌ «نامه را باز نکن قارقاری»، «آژانس روبی برای مرغ‌های محترم» و «به فرمان من واق واق واق» سه پایان متفاوت دارد و حالا

شما هم می‌توانید برای هر کدام از این داستان‌ها پایان دلخواهتان را بنویسید.

همه‌ی بچه‌های ۱۰ ۸ ساله تا ۱۴ ساله می‌توانند دست به قلم شوند و داستان‌های جذابشان که پایانی است بر داستان‌های بی‌پایان احمد اکبرپور را برای طوطی بفرستند.

برای شرکت در این مسابقه کافی است کتاب‌های این مجموعه را بخوانید و متن پایان دلخواه خود را با ذکر نام کتاب، حداکثر در ۳۰۰ کلمه با فرمت word بنویسید و در صفحه‌ی مسابقه‌ی بزرگ «یلدای بی‌پایان» در وبگاه طوطی بارگذاری کنید. می‌توانید برای هر پنج داستان، پایان بنویسید.

اگر کار با word برایتان دشوار است، تصویر دست‌نوشته‌ی خود را در سایت بارگذاری کنید. (آخر هر کتاب سه صفحه مخصوص شماست، از آنها استفاده کنید.)

* اگر دوست داشتید عکسی از خودتان با کتاب‌ها را هم در فرم مسابقه بارگذاری کنید.

مهلت شرکت در مسابقه: تا ۳۰ اسفند‌ماه ۱۳۹۹

جایزه‌ها: یک جایزه‌ی ویژه و چهار جایزه‌ی تشویقی + دیپلم افتخار و مدال طوطی + برگزاری کارگاه داستان‌نویسی برای برگزیده‌ها

کتاب‌های این مجموعه که در فهرست بهار ۹۸ لاک‌پشت پرنده موفق به دریافت ۳ لاک‌پشت شده‌اند و منتخب طرح سامان‌بخشی رشد هستند، را می‌توانید از وبگاه طوطی و همین‌طور کتاب‌فروشی‌های معتبر تهیه کنید.

فرم شرکت در مسابقه‌ی «یلدای بی‌پایان»

تکمیل موارد ستاره‌دار* ضروری است.
 • نوشته‌هایتان را می‌توانید با فرمت‌های (doc, docx, jpg, pdf) بارگذاری کنید. (حداکثر ۵ فایل)
  * اندازه‌ی هر فایل نباید بیشتر از ۱۰ مگابایت باشد.
  فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : doc, docx, jpg, pdf.
  • اگر دوست داشتید می‌توانید عکسی از خودتان با کتاب‌های «داستان‌های بی‌پایان» را بارگذاری کنید.
   فایل ها را به اینجا بکشید
   انواع فایل های مجاز : jpg, png.
   • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
   0