پسرک و جادوی مری پاپینز به زودی منتشر می‌شود

پسرک و جادوی مری پاپینز عنوان کتاب جدیدی است که به زودی توسط طوطی، بخش کودک و نوجوان انتشارات فاطمی به چاپ می‌رسد. این کتاب داستان کودکی است که درگیر دوری مادرش است. او با پدرش زندگی می‌کند که او نیز از دوری همسرش رنج می‌برد. ماجراهای این کتاب با لحن روایی متناوب، از دید چندین شخص روایت می‌شوند که هر کدام به نوعی درگیر ماجرای داستان هستند.

شخصیت اصلی این کتاب پسری است به نام گیل که پسری درون‌گراست و در عالم تخیلات قوی خود زندگی می‌کند. در مدرسه کمتر با پسرها بازی می کند و تنها دوستش نازیا، دختری اهل پاکستان است. او می خواهد مری پاپینز شود. اما پشت چهره‌ی همیشه خندان گیل، دنیایی از قطعات پازل وجود دارد که هر یک گوشه‌ای از زندگی گیل را نشان می‌دهند. هر قطعه‌ی پازل در دست یکی از شخصیت‌های داستان است و با هر روایت جدید، قسمتی از ماجرا حل می‌شود. در این میان معلم و روانشناس مدرسه متوجه حالات عجیب او می‌شوند و به دنبال حل مشکلاتی که در ابتدا نمی‌دانند چیست، می‌روند.

 

 

کتاب پسرک و جادوی مری پاپینز به زودی در ۲۰۰ صفحه‌ی مصور توسط کتاب طوطی به چاپ می‌رسد. این رمان کودک و نوجوان، نوشته آلِهاندرو پالوماس است که توسط کیوان عبیدی آشتیانی، مترجم نام آشنا ترجمه شده است. پالوماس در دانشگاه سان‌فرانسیسکو در رشته فلسفه زبان انگلیسی و شعر تحصیل کرده است. کتاب پسرک و جادوی مری پاپینز برنده جایزه ملی ادبیات کودک و نوجوان در اسپانیا و همچنین جایزه خواکین رویرا در ادبیات نوجوانان شده است.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0
خانه
دسته‌بندی
0
سبدخرید
حساب‌کاربری
جست‌وجو