تازه‌های کتاب طوطی؛ خوراک زرافه با سالاد لاک‌پشت

دختر کوچولوی این قصه‌، ماکارونی دوست ندارد و وقتی ماکارونی را روی میز غذا می‌بیند، قهر می‌کند و از سر میز کنار می‌رود. مگر مامان نمی‌داند که او ماکارونی و سالاد سبزیجات دوست ندارد؟ اما مامان می‌گوید: «این‌که ماکارونی و سالاد سبزیجات نیست…»

در این داستان، مادر با بهره‌گیری از خلاقیت و تخیل و هنر تزیین غذا به شکل حیوان‌ها، اشتیاق کودک را به خوراکی بیشتر می‌کند.

تصویرهای ساده و کودکانه‌ی این کتاب برای خردسالان و کودکان، قابل فهمند. تصویرگر، روایتی کودکانه را به نمایش می‌گذارد که حتی برای کودکانی که سواد خواندن ندارند، جذاب و معنی‌دار است. رضا دالوند، تصویرگر جوان و خوش‌ذوقی است که چندین جایزه‌ی بین‌المللی را از آن خود کرده است. او داستان تصویرهایش را خودش می‌نویسد.

رضا دالوند متولد دی‌ماه ۱۳۶۸ است و مدرک کارشناسی‌ارشد در رشته تصویرسازی را از دانشگاه تهران دریافت کرده است. او برنده نشان شیرازه (سالانه هنر طراحی کتاب ایران) برای کتاب «خانه ام کجاست؟» و برنده جایزه بزرگ کتاب‌های تصویری ژاپن در سال ۲۰۱۷ است. همچنین برنده مسابقه تصویرگری بین‌المللی Worldwide انگلستان، طوبای زرین جشنواره فجر، قلم طلایی بلگراد و برنده مسابقات بین‌المللی تصویرگری «نامبوک کره جنوبی»، «تاپ پرایز اکراین» و «شارجه امارات» است.

برای خرید این کتاب با ۱۰ درصد تخفیف، اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
خانه
دسته‌بندی
0
سبدخرید
حساب‌کاربری
جست‌وجو